O kancelarii

Adwokaci Marciniak i Wilas Spółka Partnerska to kancelaria będąca kontynuacją prowadzonej przez nas, kilkuletniej działalnością rynku usług prawniczych. Pracujemy w sprawdzonym zespole prawników doświadczonych w różnych dziedzinach prawa. Oferujemy szeroki zakres pomocy prawnej na rzecz Klientów Indywidualnych oraz kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych, tj. osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, spółek osobowych oraz kapitałowych.

Rzetelność, profesjonalizm, zaangażowanie oraz indywidualne podejście to wartości, którymi Kancelaria kieruje się w każdej prowadzonej sprawie. Dzięki takiemu podejściu świadczone przez nas usługi stoją na najwyższym poziomie.

Świadczenie usług prawnych odbywa się bądź w ramach stałej współpracy bądź zlecenia jednorazowej sprawy, zgodnie z indywidualnymi potrzebami i życzeniem Klienta.

Kancelaria dba o osobisty i stały kontakt z Klientami,informując Ich na bieżąco o stanie sprawy.Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies. Cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.

Olgroup Multimedia Maciej Kupisiewicz